Team

Maak kennis met ons team

null

Roel Druyts

Gedelegeerd Bestuurder / CEO
null

+32 14 46 24 10
+32 477 33 37 39
leen.verheyen@hillewaere.be

Leen Verheyen

Algemeen Directeur
null

+32 14 55 10 11
+32 474 94 02 45
jan.jaspers@hillewaere.be

Jan Jaspers

Commercieel Directeur

Viviane van Gils

HR Manager
null

+32 3 380 10 94
+32 471 52 63 53
raf.bontenakel@hillewaere.be

Raf Bontenakel

Commercieel Adviseur - Specialist exclusive & classic cars

Rudy Mangelschots

Commercieel adviseur
null

+32 3 380 10 91
+32 479 83 81 60
myriam.klug@hillewaere.be

Myriam Klug

Commercieel Adviseur
null

+32 14 55 10 11
+32 484 41 92 19
nicolas.beyers@hillewaere.be

Nicolas Beyers

Commercieel Adviseur
null

+32 14 55 10 11
+32 477 20 00 44
gerben.andries@hillewaere.be

Gerben Andries

Commercieel Adviseur - Life & Invest

Evie Paesen

Teamleider Productie
null

+32 14 46 24 14
+32 492 65 61 77
annemie.geenen@hillewaere.be

Annemie Geenen

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 63 96 86
+32 473 60 10 27
charlotte.hermans@hillewaere.be

Charlotte Hermans

Relatiebeheerder Productie

Chris Coertjens

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 65 45 71
+32 478 88 66 20
benny.van.bylen@hillewaere.be

Benny Van Bylen

Relatiebeheerder Productie

Griet Van Tilborg

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 49 02 62
gitte.koyen@hillewaere.be

Gitte Koyen

Relatiebeheerder Productie

Valerie Vangoidsenhoven

Relatiebeheerder Productie

Griet Spoormans

Relatiebeheerder Productie

Marijn Vorsters

Teamleider Schade

Dorien Janssen

Relatiebeheerder Schade

Glenn Mathieu

Relatiebeheerder Schade

Pascale Suetens

Relatiebeheerder Schade
null

Sofie Mertens

Relatiebeheerder Schade
null

+32 3 380 10 99
shan.lau@hillewaere.be

Shan Lau

Boekhouding & Office Manager Schilde
null

+32 14 55 10 11
sofie.meuws@hillewaere.be

Sofie Meuws

Office Manager Turnhout
null

+32 14 55 10 11

Prissy Van de Weyer

Office Manager Turnhout
null

Sven Janssens

Boekhouding

Jolien Krijnen

Grafische Opmaak

Bieke Peeters

Communicatie & Events

Joeri Van den Borne

Marketing
OFFERTE AUTOVERZEKERING