Team

Maak kennis met ons team

null

Roel Druyts

Gedelegeerd Bestuurder / CEO
null

+32 14 46 24 10
+32 477 33 37 39
leen.verheyen@hillewaere.be

Leen Verheyen

Algemeen Directeur

Viviane van Gils

Coördinator personeel & organisatie
null

+32 3 380 10 94
+32 471 52 63 53
raf.bontenakel@hillewaere.be

Raf Bontenakel

Commercieel Adviseur - Specialist exclusive & classic cars

Rudy Mangelschots

Commercieel adviseur
null

+32 3 380 10 91
+32 479 83 81 60
myriam.klug@hillewaere.be

Myriam Klug

Commercieel Adviseur
null

+32 14 55 10 11
+32 484 41 92 19
nicolas.beyers@hillewaere.be

Nicolas Beyers

Commercieel Adviseur

Evie Paesen

Teamleider Productie

Martine Pauwels

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 46 24 14
+32 492 65 61 77
annemie.geenen@hillewaere.be

Annemie Geenen

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 63 96 86
+32 473 60 10 27
charlotte.hermans@hillewaere.be

Charlotte Hermans

Relatiebeheerder Productie
null

Paul Lammens

Relatiebeheerder Productie

Chris Coertjens

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 49 93 48
+32 473 72 91 95
katheleyne.torfs@hillewaere.be

Katheleyne Torfs

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 65 45 71
+32 478 88 66 20
benny.van.bylen@hillewaere.be

Benny Van Bylen

Relatiebeheerder Productie

Griet Van Tilborg

Relatiebeheerder Productie

Kristel Mariën

Relatiebeheerder Productie
null

+32 14 49 02 62
gitte.koyen@hillewaere.be

Gitte Koyen

Relatiebeheerder Productie

Valerie Vangoidsenhoven

Relatiebeheerder Productie

Marijn Vorsters

Teamleider Schade

Dorien Janssen

Relatiebeheerder Schade

Glenn Mathieu

Relatiebeheerder Schade

Pascale Suetens

Relatiebeheerder Schade
null

Sofie Mertens

Relatiebeheerder Schade
null

+32 3 380 10 99
shan.lau@hillewaere.be

Shan Lau

Administratie & onthaal Schilde
null

+32 14 55 10 11
sofie.meuws@hillewaere.be

Sofie Meuws

Administratie & Onthaal
null

Sven Janssens

Boekhouding
null

Wendy Belmans

Boekhouding

Jolien Krijnen

Grafische Opmaak

Joeri Van den Borne

Marketing
OFFERTE AUTOVERZEKERING